Aanspreekpunt

Nationale Bomenbank bv

Dirk Doornenbal
Directeur Nationale Bomenbank bv 
06-53.69.39.16
d.doornenbal@nationalebomenbank.nl

Gerbert Lever
Accountmanager Nationale
Bomenbank bv 
06-30.68.92.47
g.lever@nationalebomenbank.nl

Thijmen Kraaijveld
Projectmanager Nationale Bomenbank bv
06-12.09.47.26
t.kraaijeveld@nationalebomenbank.nl

Stephane Peltenburg
Coördinator Uitvoering Nationale Bomenbank bv
06-10.89.05.62
s.peltenburg@nationalebomenbank.nl

Florieke van Rees
Commercieel medewerkster Binnendienst 
f.vanrees@nationalebomenbank.nl

Jessica Sloof
Coördinator Cursus Centrum Cambium
j.sloof@nationalebomenbank.nl

Nationale Bomenbank
Noord-Holland bv

Peter Heijman
Bedrijfsleider Nationale Bomenbank Noord-Holland bv
06-51.18.83.42
p.heijman@nationalebomenbank.nl

Stefan van der Werff
Projectleider Nationale Bomenbank Noord-Holland bv
06-83.52.90.09
s.vanderwerff@nationalebomenbank.nl

NBB-Groep

Pieter Jan de Winter
Directeur NBB-Groep
06-53.33.90.57
p.j.dewinter@nationalebomenbank.nl

Nationale Bomenbank Zuidoost-Nederland bv

Twan Verhoeven
Bedrijfsleider Nationale Bomenbank Zuidoost-Nederland bv
06-12.33.35.69
t.verhoeven@nationalebomenbank.nl

Bas de Niet
Accountmanager Nationale Bomenbank Zuidoost-Nederland bv
06-46.24.19.81
b.deniet@nationalebomenbank.nl